G-0N69PM7ZYR

KÉRDÉSEK EGYÜTTMŰKÖDÉSSEL ÉS FOLYAMATOKKAL KAPCSOLATBAN

Mi az a brief?

Egy rövid írásos anyag, melyben a megbízó leírja minden fontos paraméterét, a feladat meghatározását, kéréseit, elvárásait. Minél részletesebb annál jobb. Egy jó brief jó alap lehet a közös munka elkezdéséhez.

Milyen munkákat bízhatunk rád?

Erős vizuális megjelenést kommunikáló online és offline cégarculatokat hozok létre, kis és középvállalatok számára.

Milyen áron dolgozol?

Garanciát vállalok az általam készített munkákra, és a munkák minőségére. Ha a legolcsóbb megoldást keresed nem én vagyok az embered, viszont ha számodra fontos a jó ár-érték arány, a garantált minőség és a megbízhatóság, akkor tudunk együtt dolgozni.

Mikor kell fizetnem?

Szakaszos fizetés történik teljesítés függvényében, melyet szerződésben rögzítünk.

Ki írja a weboldalak szövegét?
Véleményem szerint a legjobbat akkor teszel a weboldaladdal, ha egy marketing tudatos szövegírót kérsz fel hozzá. A honlap szövegre is ugyanúgy áll az, hogy a vevőid nyelvén az igazi. Ha nincs profi szövegírod tudok ajánlani. Egyszerűbb esetekben én is tudok számodra segíteni ebben.

KÉRDÉSEK MEGJELENÉSSEL ÉS CÉGES ARCULATTAL KAPCSOLATBAN

Mi az aruclat?

A cég stílusos tudatos megjelenése a célközönség felé. Egységes és átgondolt lábakon kell hogy álljon

Milyen részei vannak az arculattervezésnek?

Hagyományos kisarculati: logó, névjegykártya levélpapír boríték mellett mára már előtérbe kerültek a social profilok is.

Miért van szükségem logóra?

Sokat segít az ügyfelek megszólításában, figyelem felkeltésében, főként ha új ügyfeleket is szeretnénk bevonzani.

Mi az arculati kézikönyv?

Egy olyan prezentáció, amely megmutatja, hogyan kell használni céged arculati elemeit. Ez lesz a céged vizuális komunikációjának az alapja.
Példákon keresztül mutatja be, hogyan használd arculati elemeidet, például logók használata különböző méretű felületeken

KÉRDÉSEK HONLAPÉPÍTÉSSEL ÉS SEO-VAL KAPCSOLATBAN

Lehet e később bővíteni weboldalamat?

Természetesen. Funkcionális bővítés esetén, mely a stratégiát is befolyásolja külön árkalkulációval.
Fontos dolognak tartom, hogy mindig a legjobb növekedést képzeljük el vállalkozásunk számára, mert ez a későbbiekben a weboldalunkat is befolyásolni fogja.
Ha előre kitaláljuk, hogy a későbbiek folyamán pl webshopot szeretnénk a már meglévő weboldal úgy lesz kialakítva, hogy a későbbiek folyamán ez könnyen megoldható legyen.

Mivel kell előkészülni egy webdesignernek ha honlapot szeretnék?

Mivel szeretnénk hatásos oldalt készíteni, időt kell arra szánni, hogy átgondoljuk mit is szeretnénk vele elérni, és az oldalt ennek rendeljük alá.
Vázolnék pár kérdéskört, melyeket ügyfeleimnek mindig elküldök részletesebben, ha felveszik velem a kapcsolatot.
-Vannak e jó minőségű képeid?
-Mi a honlap célja?
-Kik a célcsoportod?
-Mi az a plussz értéked, amitől kitűnsz a konkurenciától?
-Hogyan történik nálad egy vásárlás ?
-Hogyan szeretnél értékesíteni?
-Milyen színvilágot képzelsz el?
-Volt e már konkurencia kutatásod?

Mennyi idő egy honlap elkészítése?

Honlap, és honlap között nagy különbségek lehetnek. Egy egyoldalas landing page-től kezdve, egy bonyolult woocommerce webshoppig.
Általánosságban:  egy weboldal, ha szépen igényesen van elkészítve, legalább másfél két hónap.
Az elkészítősi időt honlap bonyolúltságtól függően állapítjuk meg, melyet szerzőésben is rögzítünk.

Mikor van kész egy honlap?
Röviden: soha.
Hosszabban kifejtve: egy honlap sikeres működéséhez folyamatos odafigyelés és fejlesztés szükséges. A webes technológiák gyors fejlődése miatt ma már nem 6-7 évre készül egy honlap. Rendszeres frissítésekre van szükség – és ugye tudod, hogy a honlapod karbantartása is kulcsfontosságú?

Fontos, hogy az oldalad alapjai jól legyenek felépítve, de a fő cél az értékesítés. Ha jól választod meg a stratégiát, vállalkozásod növekedni fog, és ezt a honlapnak is tükröznie kell. Például új termékek, szolgáltatások vagy célközönségek esetén elengedhetetlen az oldal időnkénti aktualizálása.

Amint megvan az új weboldalam a SEO-m hasítani fog?

A honlapod tartalmazza az alapvető beállításokat, de a növekedés már a te tevékenységeiden fog múlni. Minél érdekesebbet és értékesebbet tudsz készíteni felhasználóid számára, és minél gyakrabban frissíted őket annál jobb eredményeket fogsz elérni.

Mi az a reszponzív weboldal és miért kell nekem?

Bármilyen eszközön optimalizálva jelenik meg, vagyis a weboldal elemei automatikusan hozzá igazodnak a látogató képernyőjéhez.
És ez miért jó? A nemzetközi statisztikák szerint, mára már egyre nagyobb százalékban mobilról netezünk. Plusz a Google is szereti.

Miért WordPress?

A WordPress mögött, egy óriási fejlesztő csapat ál, jelenleg a legnépszerűbb tartalomkezelő rendszer.
Másik előnye, a megfizethető ár. Egy félig már elkészült, de magára hagyott egyedi tervezésű weboldalt, sokkal nehezebb tovább fejleszteni, mint egy eleve megírt keretrendszert, melyben az alapvető funkciók már készen vannak.

Mi az a CSS?

A CSS kód határozza meg, hogy melyik html elem hogyan nézzen ki. Például milyen színe legyen a CTA gombnak, ha felé húzom az egeret, legyen e benne egyéb animáci stb.
Ezeknek jó részére a WordPress is alkalmas. Viszont adódhatnak olyan egyedi kérések, amik a WordPress kereteibe már nem férnek bele. Ekkor elővesszük a bűvész kalapból a CSS t, és mindjárt megvalósíthatjuk az egyedi kéréseket.

Használok Css-t?

Igen használok. Ezzel is többet tudok nyújtani ügyfeleim számára.

TOVÁBBI KÉRDÉSEK MERÜLTEK FEL BENNED?